Відмінний приватний пансіонат для літніх у регіоні Київська область — партнерський дім престарілих «Вілла Добра Київ»

Відмінний приватний пансіонат для літніх у регіоні Київська область — партнерський дім престарілих «Вілла Добра Київ»

дім престарілих, Вілла Добра, Київ, пансіонат для літніх людей

дім престарілих, Вілла Добра, Київ, пансіонат для літніх людейЗрозуміло, саме визначення найкращий геріатричний санаторій залежить від численних факторів, які неодмінно включають персональні потреби постояльців, стан їхнього здоров’я, а також важлива найнижча ціна, яку заплатить сім’я за кваліфікований сервіс. Однак не викликає сумнівів той факт, що партнерський дім престарілих «Вілла Добра Київ» — це найкращий приватний пансіонат для літніх у регіоні Київська область. У тих найважчих економічних та соціальних обставинах, які вже майже 2 роки посилює війна в Україні, велика заслуга адміністрації, медиків та персоналу полягає у тому, що для кожного гостя закладу гарантовано індивідуальний підхід та делікатне доброзичливе звернення.

Особливості, якими традиційно має кваліфікований приватний дім пристарілих

Робота такого закладу будується на довірі клієнтів та професіоналізмі персоналу. Однак загальні аспекти в роботі геронтологічного санаторію завжди залишаються незмінними, адже це велика відповідальність — опікуватися літніми українцями та українками, які багато десятиліть працювали на благо домочадців, створювали основу сімейного благополуччя і тепер заслужили найкраще до себе ставлення суспільства і рідних людей.

Медичний догляд

 • Медичне обслуговування вищого рівня стає можливим за наявності досвідченого медичного персоналу, включаючи лікарів, медсестер та терапевтів.
 • Але важлива не лише чергова медсестра, яка на «Віллі Добра Київ» (Київська область, Крюківщина) забезпечує цілодобовий скринінг самопочуття та прийом ліків строго за розкладом.
 • Також дуже значущі послуги доглядальниці, завдяки яким стають можливими профілактика пролежнів, що обов’язково включена у догляд за лежачими хворими, регулярна зміна постільної та нижньої білизни, періодична заміна підгузників, годування з ложечки прямо в палаті, фізична підтримка при переміщенні на прогулянку або на процедури.
 • Можливість надання різних рівнів медичної допомоги залежно від потреб пацієнтів та безпосередній доступ до цих послуг. Йдеться про відновні комплекси, що застосовуються на індивідуальній основі залежно від діагнозу, анамнезу, актуальних аналізів біологічних матеріалів, результатів діагностики (УЗД — ультразвукове дослідження; КТ — комп’ютерна томографія; МРТ — магнітно-резонансна томографія; інші методи) та поточного самопочуття підопічного.

Програми реабілітації

 • Розробка індивідуальних програм реабілітації для відновлення фізичних та когнітивних функцій у пацієнтів є обов’язковою для кожного гостя пансіонату.
 • Це реабілітація після інсульту, перелому шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма), інфаркту, ендопротезування, хірургічної операції та травми хребта.
 • Фізіотерапія, ерготерапія та логопедія, яка усуває мовні дисфункції, і є ті самі комплекси, що повертають пацієнтам самостійність у побуті, гарний настрій та дають сили адаптуватися до нових життєвих обставин.

Послуги з догляду

 • Як ми вже повідомили вище у статті, у пансіонаті гарантовано надання повноцінного догляду за пацієнтами, включаючи допомогу у повсякденних завданнях, гігієнічній опіці та харчуванні.
 • Система супроводу та підтримки для пацієнтів з обмеженою мобільністю діє неухильно 24/7 у будні, вихідні та святкові дні.

Умови проживання

 • Комфортні, безпечні палати (у кожному кондиціонері, плазмовий телевізор; на будь-якому окремому ліжку ортопедичний матрац), громадські зони відпочинку для дозвільних заходів та проведення часу на свіжому повітрі.
 • Наявність спеціальних умов, в яких зручно почуваються люди з особливими потребами, що досягли поважних років.

Програми соціальної активності

 • Персонал активно бере на себе організацію різноманітних культурних, освітніх та розважальних заходів.
  В закладі проводиться арт-терапія, в рамках якої гості пансіонату відкривають у собі здатність до творчості: займаються малюванням, живописом, пробують колажування та аплікацію, захоплюються хоровим співом, танцями, заняттями у театральному та літературному клубах.
 • Будинок для людей похилого віку надає кожному постояльцю ресурси для соціальної взаємодії та адаптації, для приємного та доброзичливого спілкування. Це гуртки за інтересами (в’язання, вишивання та інше рукоділля), настільні ігри (шеш-беш, карти, монополія, доміно, шашки, шахи), захоплюючі вікторини, імпровізовані концерти, вечірній кінотеатр, дні народження та спільні свята за великим столом.

Дієтичне та поживне забезпечення

 • Розробка дієтичних програм, які враховують індивідуальні потреби та обмеження пацієнтів, у яких спостерігається цукровий діабет або онкологічне захворювання (рак).
 • Надання якісного та збалансованого харчування для всіх гостей пансіонату.
 • Професійний навчений персонал
 • Цілодобова присутність навченого та дбайливого персоналу, включаючи медичних працівників, співробітників з догляду та адміністраторів.

Дотримання стандартів безпеки

 • Дотримання стандартів з безпеки (у тому числі пожежної) та санітарії.
 • Дезінфекція, антибактеріальна обробка.
 • Постійний моніторинг та контроль за станом безпеки для кожного постояльця.

Відгуки та репутація

 • Хороші відгуки від сімей та пацієнтів.
 • Позитивна репутація у медичній спільноті.

Доступність та вартість

 • Розумні тарифи та прозорість у фінансових питаннях.
 • Прийнятна вартість для пацієнтів із різними бюджетними можливостями.

Важливо підкреслити, що оцінка найкращий дім престарілих залежить від індивідуальних вимог і переваг кожної людини, а вибір має бути узгоджений з медичними потребами та особистими уподобаннями пацієнтів та їхніх сімей. Але сміливо можна стверджувати, що приватна «Вілла Добра Київ» — це чудовий пансіонат для літніх людей.

Корисні статті
Реабілітація після інсульту в місті Львів — актуальна необхідність та результативна профілактика

Здоров’я близьких і рідних людей для всіх нас — цце найдорожче, чим ми володіємо. Тому

реабілітація після інсульту, Львів, ціна, вартість, відновлення, лікування, допомога, Львівська область, будинок престарілих
Корисні статті
Кращий приватний будинок для літніх людей у місті Львів «Вілла Добра» — це найнижча ціна на кваліфікований сервіс

У наші тривожні дні дуже важливо подбати про найближчих людей, які не в змозі самостійно

будинок для літніх людей, догляд за літніми, догляд за інвалідами, догляд за хворими після операції
Корисні статті
Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

В Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація
Бажаєте отримати консультацію?
Надішліть заявку — наші спеціалісти негайно запропонують оптимальний варіант послуг