Послуги

послуги, будинок престарілих, Львів, Вілла Добра, Львівська область, ціна, вартість, догляд за літніми, доглядальниця, медсестра
Послуги, які пропонує інвалідам, тяжкохворим та травмованим громадянам приватний будинок для літніх людей «Вілла Добра Львів»

Люди з особливими потребами, що досягли похилого віку, часто потребують повного комплексу життєзабезпечення та терапії в стаціонарному геронтологічному закладі, оскільки професійна патронажна опіка та кваліфіковане медичне обслуговування в домашніх умовах можливі лише у виняткових випадках. Як правило, послуги, які пропонує інвалідам, тяжкохворим та травмованим громадянам приватний будинок для літніх людей «Вілла Добра Львів», вдома доступні лише окремо. Це обов’язкова амбулаторія, денний стаціонар та неодмінні поїздки для консультації та обстеження. Справді, масажист приходить додому і виконує лікувальний масаж, погодинна медсестра робить уколи і встановлює крапельницю, а доглядальниця доглядає хворого, який дотримується суворого постільного режиму. Однак таке забезпечення важко порівняти з комплексним підходом у відновленні після травм та хворобливих загострень різної етіології, що передбачає приватний геріатричний пансіонат за невисокою та досить демократичною ціною. Сервіс європейського рівня охоплює широкий спектр патологій, що властиві, на жаль, українкам та українцям пенсійного віку 65+.

Приватний будинок престарілих — послуги:

Зрозуміло, нижче ми перерахуємо далеко не весь сервіс, який надає приватний будинок для людей похилого віку «Вілла Добра Львів». Однак багато з того, що є в установі, входить у повноцінний опис послуги на відповідній сторінці: на неї легко перейти з її назви.

 • Догляд за онкологічними хворими включає кілька найважливіших напрямів. Це хоспіс, в рамках якого відбувається стаціонарне обслуговування невиліковних хворих на базі установи приватний геронтологічний санаторій. Також для самого підопічного та його найближчих родичів доступна паліативна допомога, що включає медикаментозну, психологічну та емоційну підтримку у подоланні складного життєвого періоду. Це знеболювальні препарати, душевна участь психолога та всього персоналу, культурне дозвілля та соціалізація у дружньому оточенні.
 • Догляд за хворими після інсульту насамперед полягає у гігієнічній, побутовій опіці (послуги доглядальниці), у своєчасному прийомі ліків згідно з призначенням лікаря (чергова медсестра) та у реалізації спеціалізованої програми відновлення базових функцій організму після сильного потрясіння. Геморагічний, ішемічний та субарахноїдальний інсульт, апоплексичний удар, крововилив у мозок, ТІА (транзиторна ішемічна атака) часто позбавляють постраждалу людину здатності говорити, ходити, а також надовго виключають самостійність у елементарних повсякденних діях. Реабілітація після інсульту на «Вілла Добра Львів» повертає пацієнтам упевненість у собі та усуває органічні дисфункції. Підопічні знову вчаться ходити, чому дуже сприяють лікувальний масаж та мануальна терапія, повертаються до зв’язного вираження своїх думок, підтримують когнітивну активність.
 • Догляд за інвалідами, які потребують особливого обслуговування. Ці люди, зазвичай, зовсім не можуть подбати про себе самі, оскільки обмежені у своїх фізичних можливостях. Крім гігієнічної та побутової опіки (переодягання, зміна підгузника, умивання, допомога в прийомі їжі), особливі потреби виявляються і в індивідуальному лікуванні медикаментами, в оздоровчих та підтримуючих процедурах (фізіотерапія, ЛФК, масаж, гімнастика; вправи на спеціальних тренажерах та стендах для зміцнення рухових ресурсів організму, для відновлення пам’яті та дрібної моторики).
 • Послуги доглядальниці входять практично до кожної відновлювальної, підтримуючої та реабілітаційної програми, яку надає приватний санаторій для пенсіонерів «Вілла Добра Львів» усім охочим без обмежень за якоюсь віковою групою. Зрозуміло, заклад орієнтований насамперед на українців, які досягли поважних років, але доглядальниця та няня можуть знадобитися громадянам середнього віку і навіть молодим людям після тяжкої травми, хірургічного втручання у внутрішні органи, гострої чи тривалої хвороби. Тому чергова медсестра та погодинна доглядальниця — це затребуваний та недорогий сервіс, який завжди входить у комплексне обслуговування та доступний для персонального замовлення.
 • Догляд за лежачими хворими необхідний після оперативного лікування, у ході протистояння хронічної патології та наслідків після хворобливого нападу. На «Вілла Добра Львів» створені всі необхідні умови — нешумна локація, комфортне приміщення, цілодобова обслуга, чистота, порядок та свіжа атмосфера у холі, кімнатах, кабінетах, коридорах, санвузлах та у трапезній залі. Протягом 24-ї години кожної доби семи днів на тиждень проводиться патронажна опіка — зміна підгузників та пов’язок після операцій, годування «з ложечки», делікатні уколи і крапельниці, своєчасний прийом медикаментів, щоденні огляди та регулярне обстеження стану пацієнта. Персонал завжди на зв’язку з родичами та близькими підопічного.
 • Догляд після перелому шийки стегна передбачає поступове нарощування навантажень на гомілковостопний та тазостегновий суглоб після тривалого перебування у повній нерухомості. Тому спочатку потерпілому пацієнтові чи пацієнтці надається комплексне обслуговування у його чи її горизонтальному положенні тіла, а коли кістковий каркас вже зміцніє, стартує реабілітація після перелому шийки стегна. До неї включені вправи для розробки кінцівок, а також психологічна підтримка, яка в першу чергу спрямована на емоційну стійкість та загальне пожвавлення розумового процесу, що надає підопічному впевненість у собі та своїх силах.
 • Догляд за літніми після інфаркту є певними узгодженими заходами, які не лише покращують фізичний стан хворого, а й змінюють його спосіб життя. Крім масажу, мануальної терапії, фізіотерапії та медикаментозної терапії необхідна спокійна обстановка та дієтичне харчування, що сприяють відновленню нормальної роботи кровоносної системи, ШКТ (шлунково-кишковий тракт) та ЦНС (центральна нервова система). Тільки таким чином можна стабілізувати серцевий апарат та психоемоційне фон, виключити стрес, ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) та налагодити здорову повсякденність.
 • Послуга хоспіс надається постояльцям, які хворі на невиліковну хворобу або поступово «згасають» під тягарем безлічі вікових патологій. Турбота та увага, цілодобова опіка постояльців гарантовані. Також виконується медикаментозне усунення больового синдрому, завдяки якому стан пацієнтів стає більш прийнятним.
 • Паліативна допомога (назва походить від античного слова «палій» — накидка, покрив), як ми вже зазначали, не усуває згубну для органів людини хворобу, але суттєво допомагає згладити симптоми та полегшує пацієнтам щоденну реальність. Підкреслимо, що разом з медикаментами паліативна допомога — це психологічна підтримка добросердого та дбайливого персоналу, який не тільки виконує свої обов’язки, а й готовий до душевного спілкування з підопічними.
 • Догляд за літніми людьми — це комплексний стаціонар, де людина проживає, спить, їсть, прогулюється, виконує комплекс оздоровчих вправ і проводить вільний час у колі розуміючих однолітків. Установа зі свого боку забезпечує патронажне обслуговування, присутність та участь цілодобової няні, нічної доглядальниці та чергової медсестри. В організації цього підтримуючого та відновлювального процесу дуже важливий індивідуальний підхід до кожного постояльця, що гарантує найефективніші методи реабілітації та результативність соціальної активності гостей пансіонату.
 • Догляд за літніми з деменцією (старече недоумство, склероз, перманентна або стійка втрата пам’яті) полягає в тому, що відбувається підтримка мозкової діяльності за допомогою медикаментозних препаратів та різноманітної фізіотерапії. Дуже важливими є постійні увага та турбота, оскільки в стані когнітивної кризи старі громадяни часто не усвідомлюють впливу на об’єктивну ситуацію тих своїх вчинків, які можуть мати негативні наслідки для оточуючих, а більшою мірою — для самих людей похилого віку. Знаходження в стаціонарній установі для таких людей дуже рекомендується, оскільки вони нерідко не орієнтуються у просторі, у знайомій місцевості, забувають свої паспортні дані, відчувають мовні дисфункції, які перешкоджають висловленню своїх думок та розумінню мови оточуючих.
 • Догляд за хворими на Альцгеймер, як називають тих, кого дошкуляє хвороба Альцгеймера, практично у всьому подібний до перелічених моментів у попередньому пункті сервісу «Вілли Добра Львів». Ця патологія є однією з форм деменції з усією вищеописаною симптоматикою. Підкреслимо, що у дементних пацієнтів часто спостерігається нервозність, підвищена дратівливість і навіть агресивність, які є наслідком нерозуміння того, що відбувається, навколо і з ними. У такому стані речей дуже важлива присутність поруч спокійного, доброзичливого та досвідченого патронажного працівника, який здатний заспокоїти підопічного або, як мінімум, сприймає те, що відбувається, без зайвої емоційності. Додамо, що доглядальниці, медсестри та лікарі «Вілли Добра Львів» ніколи не скривдять Вашого родича ні словом, ні навіть поглядом, і поставляться з розумінням до будь-якого його стану.
 • Послуги доглядальниці (няні), як ми вже згадували вище, надані за будь-якого сервісного пакету та відповідають європейським стандартам. Насамперед мається на увазі високий рівень гуманізму та професіоналізм, який дозволяє нашим «сестрам милосердя» створити оптимальні умови для перебування гостей в закладі. Комфорт, ввічливе поводження та цілодобова опіка дозволяють старим співгромадянам поступово відновити здатність до самообслуговування та добре проводити вільний від процедур час.
 • Геріатричний пансіонат «Вілла Добра Львів» (Львівська область) привітно приймає своїх гостей та забезпечує затишне розміщення разом із патронажним обслуговуванням. Окрім дієтичного харчування, щоденних оглядів фахівцями та спілкування у колі однолітків доступні кваліфіковані реабілітаційні програми, що допомагають буквально знову встати на ноги та повертають пацієнтам задоволення від кожного прожитого дня. Масаж і ЛФК (лікувальна фізкультура) разом з медикаментозною терапією гарантовано покращують самопочуття старих і тяжкохворих людей різного віку.
 • Догляд за хірургічними хворими надається у повному обсязі з моменту приїзду пацієнтів до приватного будинку для людей похилого віку. До послуг кожного гостя дбайлива опіка, затишна та ергономічна кімната з персональним розміщенням (за попередньою домовленістю з адміністрацією), цілодобове патронажне обслуговування у гігієнічному та побутовому аспектах. Щодня виконують обхід старша медсестра та невролог — контроль за самопочуттям підопічного такий, який практикують спеціалізована лікарня чи медичний центр, але все більш індивідуально та комфортно.
 • Пансіонат для літніх людей «Вілла Добра Львів» доступний для розміщення всіх категорій населення 24 години на добу щодня без перерв на вихідні та свята. Вартість, за якою надається патронажне, соціальне, побутове та реабілітаційне обслуговування, відповідає складному економічному становищу в країні та прийнятна більшості наших співгромадян. Базова ціна включає опіку ослаблених патологією громадян та надання комфортних умов для розміщення.
Корисні статті
Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

В Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація
Корисні статті
Реабілітація після черепно-мозкової травми (ЧМТ) — це універсальне відновлення здоров’я пацієнта

Травма голови, на жаль, наздоганяє наших співгромадян іноді у найнесподіваніших ситуаціях.

реабілітація після ЧМТ, відновлення, лікування, Львів, будинок престарілих, ціна, вартість
Корисні статті
Реабілітація після оперативного лікування різноманітних захворювань

Захворювання, які потребують оперативного лікування, зустрічаються досить різноманітні

реабілітація після операції, відновлення, догляд за хірургічними хворими, приватний, будинок для літніх людей, Львів, Львівська область
Райцентри регіону Львівська область
 • Дрогобич
 • Золочів
 • Самбір
 • Стрий
 • Червоноград
 • Яворів
Райони міста Львів
 • Шевченківський район
 • Франківський район
 • Сихівський район
 • Личаківський район
 • Залізничний район
 • Галицький район
Мікрорайони та житлові масиви міста Львів
 • Богданівка
 • Боднарівка
 • Вулька
 • Великі Кривчиці
 • Білогорща
 • Батальна
 • Голоско
 • Замарстинів
 • Знесіння
 • Збоїща
 • Індія
 • Кульпарків
 • Клепарів
 • Кастелівка
 • Кайзервальд
 • Кривчиці
 • Козельники
 • Левандівка
 • Личаків
 • Майорівка
 • Новий Львів
 • Наукова
 • Новий Світ
 • Погулянка
 • Пасіки
 • Підзамче
 • Площа Ринок
 • Персенківка
 • Пироговка
 • Рясне
 • Сихів
 • Сигнівка
 • Сріблястий
 • Санта Барбара
 • Скнилів
 • Снопків
 • Софіївка
 • Филипівка
 • Фридрихівка
 • Цетнерівка
 • Штіллерівка
 • Ялівець
Бажаєте отримати консультацію?
Надішліть заявку — наші спеціалісти негайно запропонують оптимальний варіант послуг