Що категорично не можна робити після інфаркту?

Що категорично не можна робити після інфаркту?

відновлення після інфаркту, реабілітація після інфаркту, інфаркт міокарда, геріатричний пансіонат, Львів, Вілла Добра, Львівська область

відновлення після інфаркту, реабілітація після інфаркту, інфаркт міокарда, геріатричний пансіонат, Львів, Вілла Добра, Львівська областьЦе загострення серцево-судинної патології не відбувається, як мовиться в народі, «на рівному місці». Тривала хворобливість цілої системи призводить до драматичних наслідків — відбувається збій у постачанні кров’ю серцевого м’яза та його подальший некроз. Як правило, виною всьому закупорка чи тромбоз артерії. Серце не отримує достатнього кровопостачання і, відповідно, поживні речовини не надходять до нього. У тому числі серцевий м’яз перестає отримувати кисень, що неминуче наближає органічну катастрофу. Внаслідок цього відмирає уражений сегмент серця і кровообіг всіх органів тіла постраждалої людини сильно порушується. Після того як негайно були проведені професійні лікарські дії та життю хворого вже нічого не загрожує, настає період тривалого відновлення, який називається реабілітація після інфаркту міокарда. Що категорично не можна робити після інфаркту? Здебільшого це означає, що потрібно кардинально змінити свою повсякденність. Особливо це стосується тих людей, у кого є погані звички. Саме вони часто призводять до такого небезпечного для життя загострення, а потім потрібен патронажний, фізіотерапевтичний та медикаментозний догляд за хворими після інфаркту, який за найнижчою ціною у регіоні Львівська область надає приватний будинок для літніх людей «Вілла Добра».

Найбільш поширені причини інфаркту

Це може бути оклюзія артерії тромболітичного типу, а можуть бути наслідки поганих схильностей і хронічних захворювань. Нижче ми їх перерахуємо.

 • Неправильні продукти харчування, вживання напоїв, які містять етиловий спирт (етанол).
 • Цукровий діабет у важкій стадії.
 • Запальний процес у судинній системі, що забезпечує кровообіг у серцевому апараті.
 • Онкологічне захворювання.
 • Травма механічного патогенезу.
 • Тромбоцитоз, тромбоз.

В рамках відновлювального процесу потрібно категорично відмовитись від:

 • Куріння та алкоголю.
 • Жирного м’яса та ковбас.
 • Усього гострого, від прянощів, приправ та підсилювачів смаку.
 • Яєчних жовтків, випічки, цукерок і шоколаду.
 • Кави та міцного чорного чаю.
 • Фізичних навантаженнь.

Відновлення після інфаркту у Львові реалізує геріатричний пансіонат «Вілла Добра»

 • Це чудове місце, де постояльцям геронтологічного санаторію спокійно та комфортно. Будівля чудово розташована — осторонь міських магістралей та шкідливих викидів промислових підприємств.
 • У житловому приміщенні мінімізоване сусідство до 4 осіб. Кожному гостю надано зручне ліжко та всі необхідні меблі. У нас зовсім не нудно, але ніхто нікому не нав’язується, і якщо людина хоче побути одна — це можливо.
 • Цілодобово за нашими гостями спостерігає професійна медсестра, яка безболісно виконає укол і поставить крапельницю.
 • Послуги доглядальниці припускають патронажний догляд у побутовому та гігієнічному плані. Якщо після інфаркту людині призначено постільний режим, то нянечка завжди охоче поміняє підгузник, принесе судно, оновить білизну.
 • Невролог обходить підопічних щодня і коригує реабілітаційну програму відповідно до тих спостережень за самопочуттям кожного постояльця, які старша медсестра фіксує після кожної зміни чергової доглядальниці.
 • Масаж, фізіотерапія та ЛФК (лікувальна фізкультура) поступово нарощують навантаження під наглядом, що ведуть невропатолог, мануальний терапевт та реабілітолог. Таким чином серцево-судинна система повертається до нормальної роботи, і організм відновлює свої функції в нормальному обсязі.
 • Харчування лише дієтичне. Кухар готує кожну страву з урахуванням побажань та переваг того постояльця, якому вона призначена. Дієтичні сорти м’яса, птиці та риби, бобові та зернові культури, свіжі овочі та фрукти разом з ефективними харчовими добавками помітно покращують стан травної системи, а також ендокринної, вегетативної та периферичної (нервової) систем.
 • Лікарська терапія включає прийом медикаментів, призначених лікарем на основі актуального аналізу біологічних матеріалів та поточного стану підопічного. Персонал геріатричного пансіонату уважно стежить за своєчасним виконанням уколів та призначень — постояльці приймають завжди вчасно оздоровчі пігулки та сиропи.
 • Знаходження в суспільстві — дуже важливий аспект програми, яка називається відновлення після інфаркту

Реабілітація застосовує фізіотерапевтичні методи, лікарські препарати, але дуже важливим є і людський фактор. Спілкування з однолітками дозволяє нашим підопічним почуватися комфортно в колі людей, що їх розуміють. Після травми спостерігаються мовні та когнітивні дисфункції, які поступово усуває перебування у доброзичливому суспільстві під невсипущим та уважним наглядом кваліфікованого персоналу.

Корисні статті
Реабілітація після інсульту в місті Львів — актуальна необхідність та результативна профілактика

Здоров’я близьких і рідних людей для всіх нас — цце найдорожче, чим ми володіємо. Тому

реабілітація після інсульту, Львів, ціна, вартість, відновлення, лікування, допомога, Львівська область, будинок престарілих
Корисні статті
Кращий приватний будинок для літніх людей у місті Львів «Вілла Добра» — це найнижча ціна на кваліфікований сервіс

У наші тривожні дні дуже важливо подбати про найближчих людей, які не в змозі самостійно

будинок для літніх людей, догляд за літніми, догляд за інвалідами, догляд за хворими після операції
Корисні статті
Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

В Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація
Бажаєте отримати консультацію?
Надішліть заявку — наші спеціалісти негайно запропонують оптимальний варіант послуг