Реабілітація після інфаркту: основні поради

Реабілітація після інфаркту: основні поради

будинок для літніх людей, Вілла Добра, Львів, Львівська область, послуги доглядальниці, реабілітація після інфаркту, догляд за хворими, найнижча ціна, Західна Україна

будинок для літніх людей, Вілла Добра, Львів, Львівська область, послуги доглядальниці, реабілітація після інфаркту, догляд за хворими, найнижча ціна, Західна УкраїнаТравматичне порушення кровопостачання серцевого апарату, яке виникає найчастіше через артеріальний тромбоз або механічну травму кровотоку, найчастіше призводить до зупинки серця і некрозу окремих його сегментів. Після такого потрясіння організму необхідне тривале та професійне відновлення — реабілітація після інфаркту. Основні рекомендації включають відмову від вживання напоїв, що містять етиловий спирт (етанол), кофеїн та інші елементи, що хвилюють нервову та судинну систему. Також не можна допускати куріння, переїдання та малорухливий спосіб життя.

На які моменти потрібно насамперед зробити акцент під час відновлення після інфаркту?

Дуже важливою є комплексна програма реабілітації, яку, зокрема, пропонують невролог, фізіотерапевт, мануальний терапевт, реабілітолог та масажист, які представляють приватний геріатричний пансіонат «Вілла Добра» (Львів, Львівська область). Що включено до оздоровчого комплексу?

 • Медикаментозне лікування, яке виконує чергова медсестра. Вона робить уколи та крапельниці, стежить за своєчасним прийняттям ліків постояльцями.
 • Послуги доглядальниці. Це побутова та гігієнічна опіка. Для лежачих хворих — зміна підгузків, нижньої та постільної білизни, допомога у прийомі їжі, профілактика пролежнів.
 • Фізіотерапія. Масаж, ЛФК (лікувальна фізкультура), гімнастика, спеціальні вправи для хребта та розвитку дрібної моторики.
 • Психологічна підтримка Забезпечення стабільно гарного настрою, спілкування в колі однолітків, цікаве дозвілля та психологічна допомога, яка дозволяє усунути такі поширені явища серед травмованих людей похилого віку, як депресія, депривація та фрустрація.
 • Дієтичне харчування. Раціон складається з продуктів, які містять збалансовану кількість білків, вуглеводів та жирів. Обов’язково серед щоденних страв бобові, злаки, овочі, фрукти.

Не викликає сумнівів той факт, що правильно сформовані призначення з прийому ліків та продумані фізичні навантаження, які дозволять повернутися до колишньої повсякденності, потрібні насамперед. Однак є ще кілька пунктів, які обов’язково ввключає ефективна реабілітація після інфаркту.

Необхідно налагодити новий стиль життя

Ця обов’язкова умова потрібна для того, щоб гарантовано уникнути рецидиву в найближчому майбутньому. Потрібно враховувати насамперед лише те, що принесе користь серцевому апарату. Окрім відмови від тютюну потрібно виключити смажене та солодке, а також, можливо, змінити стосунки з оточуючими. Настійно рекомендується відмовитися від дратівливих діалогів, які можуть призвести до емоційного катарсису. Вибір на користь здорового серця — це відмовитися від шоколаду на користь яблука, це вибрати підйом сходами замість поїздки в кабіні ліфта.

Будинок для літніх людей у ​​Львові — ідеальне середовище для старту нового життя після інфаркту

Приватний геріатричний вигідно відрізняється від державного геронтологічного закладу, і від перебування в домашніх стінах. У чому перевага? Чому тут найефективніша реабілітація після інфаркту?

 • Доброзичливий персонал завжди поруч. Доглядальниці готові прийти на допомогу та надати підтримку під час прогулянки на свіжому повітрі. Наші співробітники мають прекрасні людські якості і завжди готові до душевного діалогу, що дуже важливо для людей з хворим серцем.
 • Фахівці контролюють весь процес реабілітації. Щоденний обхід дозволяє коригувати оздоровчу програму, спостерігати реакцію підопічних на медикаменти, а також на фізичні навантаження у рамках ЛФК.
 • Дієта продумана і рясна. У раціоні є все, що необхідно гостям закладу для покращення самопочуття.
  Відвідування родичів доступні завжди, за винятком тих годин, коли постояльці відпочивають або зайняті на процедурах.
 • Відмінні житлові кімнати обставлені ергономічними та зручними меблями. Є все потрібне для комфортного проживання.
 • Чистота підтримується щодня — щодня вологе прибирання та провітрювання.
 • Біля будівлі геріатричного санаторію обладнано садову зону для щоденних прогулянок.
  Для всіх постояльців доступне культурне дозвілля — спільна кінозала, настільні ігри, гуртки за інтересами, імпровізовані застілля та проведення спільних свят.

Щодо літніх українців вікової категорії 65+, то у багатьох у цьому віці крім серцево-судинної патології виявляються інші захворювання, які потребують додаткової опіки. Часто це психологічні та психічні недуги, такі як хвороба Альцгеймера та деменція. За таких розладів дуже важливо перебувати у суспільстві та постійно підтримувати оптимізм. Такий настрій допомагає протистояти найважчим хворобам.

Корисні статті
Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

В Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація
Корисні статті
Реабілітація після черепно-мозкової травми (ЧМТ) — це універсальне відновлення здоров’я пацієнта

Травма голови, на жаль, наздоганяє наших співгромадян іноді у найнесподіваніших ситуаціях.

реабілітація після ЧМТ, відновлення, лікування, Львів, будинок престарілих, ціна, вартість
Корисні статті
Реабілітація після оперативного лікування різноманітних захворювань

Захворювання, які потребують оперативного лікування, зустрічаються досить різноманітні

реабілітація після операції, відновлення, догляд за хірургічними хворими, приватний, будинок для літніх людей, Львів, Львівська область
Бажаєте отримати консультацію?
Надішліть заявку — наші спеціалісти негайно запропонують оптимальний варіант послуг