Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітаціяВ Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими потребами, що досягли похилого віку, не тільки часто вляються інвалідами ІІ та І груп, але також страждають патологіями, що інвалідизують. Це хронічні та невиліковні захворювання, такі як онкологія (рак), цукровий діабет, наслідки інсульту/інфаркту, артеріальна гіпертензія, судинна деменція, хвороби хребта та ЦНС (центральна нервова система), остеопороз, артрит, остеоартроз, паркінсонізм, хвороба Альцгеймера. Особливо сумно, коли люди похилого віку, які наполегливо працювали на благо своїх домочадців протягом багатьох десятиліть, у домашніх стінах не отримують гідного їх комфорту та відповідного медичного обслуговування. Відсутність повноцінної опіки надзвичайно ускладнюють повсякденність для Ваших батьків та матерів, бабусь та дідусів, коли травми, переломи та патології не виліковуються повністю, а навпаки викликають негативний стан здоров’я. У складних ситуаціях рекомендуємо мешканцям регіону Львівська область звертатися за допомогою до спеціалізованої установи. Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами за графіком 24/7, цілодобове медичне обслуговування, послуги доглядальниці, чергова медсестра та щоденні огляди досвідчених фахівців, які фіксують як позитивну, так і негативну динаміку у розвитку хвороби, та своєчасно запроваджують лікувальні та відновлювальні заходи.

Основні причини, через які інваліди втратили своє здоров’я

 • Військові дії: мілітаристський конфлікт з агресорами на сході України призводить до великої кількості поранених та інвалідів, включаючи людей похилого віку, які служили в армії або були жертвами антигуманних дій загарбників.
 • Трудові травми: низький рівень безпеки на виробництві та недотримання правил техніки безпеки призводить до травм та інвалідності у працівників пенсійного віку.
 • Захворювання та хронічні стани: висока захворюваність серед людей похилого віку часто стає підставою для розвитку інвалідності через серйозні загострення та ускладнення, такі як інсульт, інфаркт, рак та інші форми посилення хронічних патологій.
 • Низький рівень медичної допомоги: деякі люди похилого віку стають інвалідами через недостатній доступ до якісної медичної допомоги та до своєчасного лікування.
 • Соціально-економічні умови: низький рівень життя, недостатнє пенсійне забезпечення та несприятливі умови проживання сприяють розвитку інвалідності серед людей похилого віку.
 • Спадковість та генетичні фактори: захворювання, що передаються від покоління до покоління, та генетичні фактори нерідко відіграють негативну роль у розвитку інвалідності у людей похилого віку.
 • Соціальні та психологічні проблеми: самотність, депресія, стрес та інші психосоціальні проблеми збільшують ризик розвитку інвалідності серед літніх українців та українок.

Усі перелічені фактори часто взаємодіють і підсилюють один одного, що призводить до високої кількості інвалідів пенсійного віку в Україні.

Який догляд за інвалідами надає приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів»?

Приватний пансіонат для літніх людей у Львові (Львівська область) надає індивідуальний догляд за інвалідами, враховуючи їхні потреби та особливості стану здоров’я. Ось основні аспекти догляду, який доступний у цьому геріатричному санаторії:

 • Медичний догляд: забезпечення кваліфікованого медичного спостереження та лікування, включаючи контроль за станом здоров’я, своєчасний прийом лікарських засобів, обробку ран, післяопераційних швів тощо.
 • Фізична реабілітація: проведення процедур та вправ, що спрямовані на відновлення та підтримання фізичних функцій інвалідів, таких як різноманітний масаж, лікувальна фізкультура (ЛФК), гімнастика та фізіотерапія.
 • Психологічна підтримка: надання емоційної та психологічної допомоги, консультацій для інвалідів, щоб ті могли впоратися з емоційними труднощами, що пов’язані з їхнім станом.
 • Соціальна адаптація: допомога інвалідам в адаптації до життя в суспільстві, навчання навичок самообслуговування, спілкування та участі у різних заходах.
 • Догляд за тілом: допомога у здійсненні гігієнічних процедур, у переодяганні, у прийомі їжі та інших аспектах догляду за тілом.
 • Надання комфортних умов проживання: забезпечення зручної обстановки з огляду на особливі потреби інвалідів та обмежену мобільність. Щоденне вологе прибирання в палаті та провітрювання приміщень.
 • Дієтичне, корисне та смачне харчування: забезпечення збалансованого та поживного раціону, в якому враховуються особливості здоров’я інвалідів.
 • Медична реабілітація: проведення процедур та заходів, спрямованих на відновлення чи покращення здоров’я інвалідів, таких як лікування ран, протезування та реабілітація після операції.

Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» надає ці послуги з урахуванням індивідуальних потреб та особливостей кожного індивіда, а також відповідно до медичних рекомендацій та стандартів програми догляд за інвалідами.

Корисні статті
Приватний будинок для літніх людей «Вілла Львів» — це кваліфікований догляд за інвалідами

В Україні, як і в деяких інших країнах, чимало інвалідів пенсійного віку. Люди з особливими

догляд за інвалідами, будинок для людей похилого віку, Львів, Львівська область, ціна, вартість, реабілітація
Корисні статті
Реабілітація після черепно-мозкової травми (ЧМТ) — це універсальне відновлення здоров’я пацієнта

Травма голови, на жаль, наздоганяє наших співгромадян іноді у найнесподіваніших ситуаціях.

реабілітація після ЧМТ, відновлення, лікування, Львів, будинок престарілих, ціна, вартість
Корисні статті
Реабілітація після оперативного лікування різноманітних захворювань

Захворювання, які потребують оперативного лікування, зустрічаються досить різноманітні

реабілітація після операції, відновлення, догляд за хірургічними хворими, приватний, будинок для літніх людей, Львів, Львівська область
Бажаєте отримати консультацію?
Надішліть заявку — наші спеціалісти негайно запропонують оптимальний варіант послуг