Приватний хоспіс «Вілла Добра» привітно прийме невиліковно хворих гостей
Українці з особливими потребами, які досягли похилого віку і хворі на невиліковні недуги, а також люди середньої та молодшої вікової категорії з подібними проблемами зі здоров’ям та їхні сім’ї можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу. Приватний хоспіс «Вілла Добра» (Львів, Львівська область) привітно прийме невиліковно хворих гостей та надасть послуги хоспісу на професійному рівні. Люди, яких долають тяжкі патології, потребують особливо делікатної опіки, що далеко не завжди доступна їм у рідних стінах. Рідним треба продовжувати жити, вирішувати життєво важливі матеріальні та соціальні питання. Тому складні моменти у забезпеченні всім необхідним рідної людини зовсім не соромно довірити професіоналам. Часто останні місяці життя проходять у муках, які доставлені нестерпним болем, заподіяним вмираючою органічною тканиною. У такій ситуації потрібні сильні анальгетики та інші особливі медикаменти. Разом із привітністю та доброзичливістю молодшого патронажного персоналу, які незмінно передбачають послуги доглядальниці, надається кваліфікований сервіс.
Хоспіс — це постійний та кваліфікований контроль
Стан хворого контролюють фахівці — невролог та старша медсестра. Постійне спостереження та підтримуючі програми дозволяють лежачим хворим та підопічним, які перенесли серйозне втручання у внутрішні органи, залишатися у свідомості та підтримувати приємне спілкування з іншими гостями приватного геронтологічного закладу. Моніторування самопочуття гостей та своєчасне вживання необхідних заходів гарантують спокій сім’ї літньої людини.
Навіщо поміщають у хоспіс?
Кожна медико-соціальна установа, яка надає послуги хоспісу невиліковним і вмираючим людям, яких найчастіше долає онкологічне захворювання, надає, у тому числі, такий патронажний сервіс, як паліативна допомога. Сам термін походить від латинського слова pallium (плащ, накидка, покривало). Смислове навантаження паліативної допомоги полягає в тому, що це система заходів, які не позбавляють патології, коли всі засоби лікування вже вичерпані або організм не в змозі чинити опір недузі, а дозволяють згладити симптоматику, усунути больовий синдром і дати хворому можливість спокійно та усвідомлено провести останні. роки, місяці та дні.
У чому полягають завдання, які виконують хоспіс та паліативна допомога?
- Розміщення гостя у комфортному житловому приміщенні, де є все необхідне для відпочинку, лікування та підтримання нормального самопочуття.
- Гігієнічний догляд, який виконують умілі та доброзичливі няні. Зміна підгузників, заміна нижньої білизни, а також постільної білизни на першу вимогу або за потребою.
- Профілактика пролежнів — дуже важливий фактор, який забезпечує якісний догляд за лежачими хворими та підопічними після операцій. Доглядальниці змінюють положення постояльців, які проводять практично весь час у горизонтальному стані. Це та ще спеціальний матрац і мазі забезпечують надійний захист від пролежнів.
- Медсестра делікатно виконує всі уколи та крапельниці. Правильно підібрані медикаменти скорочують або зовсім усувають больовий синдром. Такі паліативні заходи дають можливість людині, яка страждає, забути про проблеми і нормально пильнувати, спати вночі, приємно проводити час, вільний від процедур.
- Постійну увагу до кожного гостя, яке виявляють під час щоденних оглядів та обходів ведучий невролог та старша медсестра, дозволяють коригувати підтримуючі заходи та по можливості реабілітувати базові функції організму.
- Доступно дієтичне харчування до 5 разів на день, а також до 8 разів на добу для тих, хто має спеціальне призначення ендокринолога, якщо такого режиму вимагає цукровий діабет, коли не можна пропускати прийоми їжі.
- Соціальна адаптація є важливою частиною нормальної повсякденності, яку намагається забезпечити для всіх гостей приватний хоспіс «Вілла Добра» (Україна). Доброзичливий персонал допомагає налагодити спілкування серед однолітків і робить зі свого боку все можливе, щоб урізноманітнити дозвілля. Проводяться тематичні вечори, імпровізовані концерти, настільні ігри, спільні перегляди кінофільмів, вітання з днем народження та іншими святами.
Дуже важливим аспектом є створення теплої, душевної атмосфери, коли наші гості радіють кожному дню. Для створення потрібного настрою та реалізації душевної потреби доступне запрошення священика будь-якої потрібної конфесії для душерятівної бесіди, якщо цього вимагає релігійність підопічного.
Як довго люди живуть у хоспісі?
Ніхто не обмежує час перебування у паліативній установі. Вважається, що доречно поміщати родича в хоспіс за 6 місяців до передбачуваного відходу. Однак це стосується державних установ, у яких надають безкоштовні медико-соціальні послуги. Але насправді це не відповідає життєвим реаліям. У приватній установі, якою є «Вілла Добра», приватний хоспіс у Львові, стандартний пакет патронажних послуг, догляд за онкологічним хворим або тяжкохворим на інше захворювання, послуги доглядальниці та паліативна допомога оплачуються за один місяць.
Ціна найнижча в Україні та прийнятна більшості наших співгромадян. Сервіс відмінного європейського рівня. Тому реабілітаційні програми та правильна медикаментозна терапія нерідко призводять до такого позитивного явища, як ремісія, коли динаміка хвороби стає позитивною. У такому разі гість залишається у хоспісі стільки, скільки йому та його родині це зручно.
Перед розміщенням у будинок для літніх людей доступна екскурсія, яку проводить адміністрація. Під час візиту Ви самі можете переконатися в тому, як добре налагоджений догляд за літніми українцями, а також пройтися садовою територією, яка спеціально обладнана для прогулянок та перебування на свіжому повітрі.