Приватний геріатричний пансіонат «Вілла Добра» Львів — це професійна реабілітація після інфаркту
Ішемічна хвороба серця, згідно зі статистичними даними ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), є найпоширенішою у світі причиною летальних наслідків. Патологія безпосередньо впливає на судини, якими здійснюється кровопостачання м’язів людського серця. Через закупорювання судини жировими відкладеннями, які утворюються на його стінках, відбувається інфаркт, будучи плачевним результатом тромбозу, що перекриває доступ крові до серця. Після невідкладної реанімації потерпілому потрібно кваліфіковане відновлення, яке найефективніше проводити у спеціалізованій установі. Для всіх мешканців регіону Львівська область рекомендуємо приватний геріатричний пансіонат «Вілла Добра» Львів, де доступна професійна реабілітація після інфаркту. Наголосимо, що ціна, за якою надається відновлювальний комплекс, найнижча. Цінова політика компанії відповідає тій важкій політичній, соціальній та економічній ситуації, в якій зараз перебувають усі українські громадяни. Вартість сформована з урахуванням хисткого матеріального становища, яке властиво на сьогодні більшості сімей України, та не змінилася протягом останніх кількох років.
Що категорично не можна робити після інфаркту?
Рекомендується виключити куріння, алкоголь, каву, а також не вживати:
- Ковбасні вироби з тваринним жиром.
- Гострі приправи та прянощі.
- Жовтки яєць.
- Шоколад, цукерки.
- Жирні страви з риби та м’яса.
Скільки часу вимагатиме відновлення після інфаркту?
Для того, щоб прибрати симптоматику загострення, яке загрожує життю потерпілого, потрібно близько 3-4 тижнів. Однак згодом потрібно змінити стиль життя та практикувати дієтичне харчування, їсти багато свіжих овочів та соків, відмовитися від куріння та алкоголю, у міру рухатися та займатися ЛФК (лікувальна фізкультура). Небезпідставно вважається, що тим, хто пережив інфаркт, дуже показаний калій (цей елемент містять зелень, петрушка і шпинат, банани, капуста, авокадо, горіхи, апельсини, сухофрукти, чорнослив і курага). Крім того, люди з особливими потребами, які досягли поважного віку, зобов’язані пройти повний відновлювальний курс, який пропонує кваліфікований медичний центр або приватний будинок для літніх людей.
Реабілітація після інфаркту у Львові проводиться в геронтологічному санаторії «Вілла Добра»:
- Медикаментозна терапія призначається лікарем. Дуже важливо дотримуватися всіх докторських рекомендацій, оскільки тільки таким чином можна досягти позитивного результату в лікуванні потерпілого та його поверненні до нормального життя. Правильне призначення медикаментів та дотримання графіка їхнього прийому значно полегшують роботу ослабленого серця.
- Лікувальна фізкультура складається спочатку з щадних, легких вправ з наступним незначним нарощуванням навантаження. Заняття на велотренажері та спеціальних стендах підвищують рухову активність, допомагають активізувати мислення, покращують запам’ятовування та посилюють здатність до дрібної моторики. Дуже корисні релакс, йога, рухи на розтяжку, дихальна гімнастика.
- Фізіотерапія, що використовує фізичні явища, представлена водними процедурами, застосуванням аромотерапії, використанням низькочастотних імпульсів електроструму. В основному використовуються електростимуляції енцефалопатичних зон головного мозку, електросон, електрофорез.
- Лікувальний масаж, який виконує професійний масажист, допомагає всьому тілу від кінчиків пальців на ногах до шийних хребців відчути струм крові. Необхідність відновлення кровообігу підтримує правильно спланована мануальна терапія. Регенерація тканин, реновація м’язової маси та насичення органів необхідними мікроелементами і макроелементами необхідні ослабленому організму — усьому цьому сприяє масаж, акупунктура, су-джок, голкорефлексотерапія.
- Соціальна адаптація та психологічне перетворення проходять паралельно у режимі повного стаціонару і навіть на денних заняттях. Постояльці, яких привітно приймає приватний будинок для літніх людей «Вілла Добра», спілкуються один з одним та доброзичливим персоналом, проводять час на свіжому повітрі у спеціально обладнаній садовій зоні. Також важливими є спільний перегляд кінофільмів, настільні ігри, імпровізовані концерти та святкові застілля, які помітно прикрашають повсякденність українців вікової категорії 65+.
Чи можна жити повноцінним життям після інфаркту?
На думку фахівців, критичний період становить 4 тижні. Після успішного проходження цього терміну шанси оздоровитися та зміцніти суттєво зростають. Через рік з моменту небезпечного загострення 70% постраждалих повертаються до повноцінної життєдіяльності в тому випадку, якщо реабілітація після інсульту (Львів, Львівська область) реалізована максимально ефективно.
Велике значення для оптимальної результативності відновлювальних заходів має психологічний настрій хворого. Фізичні, гастрономічні та соціальні обмеження вкрай негативно відбиваються на повсякденному настрої ослабленої недугою людини.
Дуже важливе в такий момент перебування в колі людей, які розуміють, і тих, хто робить все для покращення самопочуття потерпілого від інфаркту. У цьому напрямі веде свою роботу персонал геріатричного пансіонату, який крім професійної підготовки та релевантного досвіду роботи має такі гуманітарні якості, як людяність, делікатність та доброзичливість. Послуги доглядальниці надають ввічливі «сестри милосердя», чий ефективний догляд за літніми вже багатьох постояльців буквально поставив на ноги.